3 i 10 marca - bliskie spotkania ze słowem pisanym

W sobotę, 3 marca odbęda się w naszej szkole 2 ciekawe wydarzenia:
- PSTRYK MYK - kwartalnik dla dzieci polskich za granicą przybędzie do nas! Odwiedzą nas panie: redaktorka i ilustratorka pisma, opowiedzą o tej gazecie, do której teksty piszą dzieci i dorośli i zachęcą nas do współpracy, mamy nadzieję - owocnej. Pstryk Myka gościć będziemy w Luksemburgu dzięki współpracy z Ambasadą RP w Luksemburgu. Na spotkanie w godzinach 11.00 - 12.00 w sali obok biblioteki zapraszamy również rodziców!
- odwiedzi nas przedstawicielka znanego i bardzo lubianego wydawnictwa "Dwie siostry", która poprowadzi warsztaty na temat "Jak zostać nurkiem" na kanwie znanej książki Mizielińskich "Pod wodą i pod ziemią". Wydawnictwo będzie gościem RejClubu na tegorocznym Salonie Książki. Warsztaty odbędą się o godzinie 13.00 w sali obok biblioteki.

W sobotę 10 marca we współpracy ze stowarzyszeniem rodzice.lu zapraszamy dorosłych i dzieci na bookcrossing! Wymieniamy książki "sztuka za sztukę". To wspaniała okazja, by oddać przeczytane już książki i zdobyć nowe. Stoisko będzie czynne w godzinach 8.30-15.00 na III piętrze szkoły. Zapraszamy serdecznie.