9.02.2019 karnawałowe atrakcje w szkole

9 lutego 2019 uczymy się i bawimy, bo to karnawał. Zapraszamy przebierańców na wspólne zabawy, taniec, przygotowywanie karnawałowych masek oraz na kiermasz!

Drodzy Rodzice,
Z przyjemnością informujemy, że w naszej szkole odbędzie się kiermasz zabawkowo-książkowy zorganizowany przez Samorząd Szkolny przy współpracy ze stowarzyszeniem rodzice.lu.
Jeżeli w Waszych domach są jakieś książki, zabawki lub gry planszowe, których dzieci nie używają i które są w dobrym stanie, prosimy je przynieść do szkoły. Będzie je można nieodpłatnie nam przekazać właśnie w najbliższą sobotę.
Nasze skarby zostaną następnie podzielone na 3 grupy cenowe: 1€ , 2 € i 5 € i wystawione na sprzedaż.
Na naszym kiermaszu będzie więc i możliwość zakupu zabawek. Rodzice, jeśli chcecie, by Wasze dzieci mogły nabyć zabawki, prosimy zaopatrzcie je w monety 1, 2 euro albo sami przyjdźcie do Szkoły w godzinach trwania kiermaszu, by uczestniczyć w tym wydarzeniu.
Wszystkie zarobione w ten sposób pieniądze trafią na rozwój biblioteki szkolnej (zakup filmów książek i muzyki do naszej biblioteki).
Jest to pierwszy taki targ w całości zorganizowany przez nas – uczniów ze szkolnego samorządu, prosimy o słowo wsparcia, gdyż na pewno zmotywuje nas to do dalszych działań. Wszelkie niedociągnięcia proszą o wybaczenie :)
W imieniu organizatorów pozdrawiam i zapraszam do wzięcia udziału w naszej akcji.

Dominika, klasa V