Aktualności

Szanowni Państwo,

Zgodnie z ogłaszaną reorganizację kalendarza szkolnego sobota 2 lipca jest dniem uroczystego zakończenia roku szkolnego i rozdania świadectw. Program tej uroczystości będzie następujący:

9:00 wspólna dla wszystkich klas oficjalna ceremonia zakończenia z programem artystycznym i wręczeniem nagród dla najlepszych uczniów – w auli szkolnej

10:00 rozdanie świadectw i nagród dla wszystkich uczniów – w salach lekcyjnych (klasy pierwsze i drugie w kolejności odpowiadającej zmianom nauki)

Z radością informujemy też wszystkich, że nie będzie w tym roku pożegnania uczniów klasy szóstej, gdyż po wakacjach rozpoczynamy edukację w klasie gimnazjalnej. Pozostają oni więc w naszej szkolnej społeczności.

Informujemy, że szkolna biblioteka będzie czynna do soboty 18 czerwca włącznie. Sobota 25 czerwca jest ostatecznym dniem rozliczenia się z wypożyczonych książek. Rozliczenie się z biblioteką będzie warunkiem wydania świadectwa szkolnego.

Sobota 25 czerwca to też dzień zwracania wypożyczonych przez uczniów podręczników szkolnych. Przypominamy, że podręczniki zakupione z dotacji MEN oraz Stowarzyszenia Rodziców mają służyć kolejnym rocznikom naszych uczniów. Jeżeli ktoś wie, że nie może uczestniczyć w zajęciach 25 czerwca prosimy o przyniesienie podręczników w najbliższą sobotę, gdyż rozliczenie się z wypożyczonych podręczników stanowi także warunek otrzymania świadectwa.

W związku z wdrażaniem rozporządzeń ORPEG oraz wymogów prawnych dotyczących bezpieczeństwa i ochrony informacji nasza szkolna strona internetowa: http://www.szkolapolska.lu/ po zakończeniu roku szkolnego kończy swe działanie, a jej miejsce zajmie otwarta już strona http://www.luksemburg.orpeg.pl/. Podobnie też zaprzestaniemy korzystania z konta pocztowego spkluksemburg@gmail.com , a w jego miejsce adresem do korespondencji elektronicznej będzie: luksemburg@orpeg.pl

Kierownik i Rada Pedagogiczna SPK Luksemburg