Podziękowania

Ponad 2 lata pełnienia obowiązków kierownika minęły bardzo szybko. Pora na zmianę. Nowemu kierownikowi Szkolnego Punktu Konsultacyjnego, a od września 2019 Szkoły Polskiej w Luksemburgu życzę wielu dobrych, satysfakcjonujących chwil w pracy. Szkoła sobotnia to wspólny wysiłek Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą, nauczycieli, uczniów, rodziców, organu prowadzącego, ambasady polskiej, stowarzyszenia i wielu ludzi dobrej woli.

Drodzy Uczniowie, dziękuję, że pozwoliliście mi Was odkryć – grupę dzieci i młodzieży o polskich korzeniach, która uczy się w szkołach miejscowych i naszej sobotniej szkole polskiej. Jesteście wspaniali – prócz wielu zajęć w tygodniu, w soboty i nie tylko, uczycie się pięknego polskiego języka i polskiej kultury. Niech moc będzie z Wami!

Szanowni Rodzice – dziękuję za Wasze wsparcie i zaangażowanie. Zawsze mogłam na Was liczyć – czy to w wydarzeniach organizowanych z wyprzedzeniem, czy też „na ostatnią chwilę”. Wasze pomysły i Wasza pomoc były i są dla funkcjonowania szkoły bezcenne.

Koleżanki – Nauczycielki - dziękuję za wspaniałą atmosferę, Waszą pracę i pomoc w każdej sytuacji. Jesteście zaangażowane, profesjonalne, macie mnóstwo świetnych pomysłów. Życzę wielu sukcesów!

Dziękuję.
Iwona Skałecka
p.o. kierownik SPK od stycznia 2017 do końca lutego 2019